Telefon
WhatsApp

Konya Soğutma Sistemleri

Merkeztrade olarak 40 yıllık süre gelen bilgelik ve tecrübeyle birlikte Konya merkez ve Meram, Selçuklu, Karatay, Ilgın, Kulu, Ereğli, Cihanbeyli ilçelerinde sandviç panel yapımı, satışı, soğutma sistemi çeşitleri, soğutma sistemleri satışı, soğutma sistemleri bakımı, soğutma sistemi montajı, oda soğutucuları fiyatları, soğutma sistemin tanımı, buzhane fiyatları, soğuk hava depo fiyatları, soğuk oda deposu, soğuk hava deposu fiyatları, soğutma ünitesi fiyatları, soğutma ünitesi fiyatları, soğutma kulesi, su soğutma kuleleri fiyatları, soğuk hava deposu tasarım projesi, depo fiyatları, sandviç panel gibi birçok alanda size hizmet vermektedir. 1987 yılından beri Konya’da faaliyete başlayan şirketimiz, soğutma sistemi, projelendirme taahhüt ve anahtar teslimi gibi birçok teslim soğutma sistemleri kurulumu ürün ve hizmetiyle bugün Konya merkez ve ilçelerinde olmak üzere ülkeye lider konuma ulaşma yolunda ilerlemektedir. Merkeztrade olarak, faaliyete olduğumuzdan en başından beri müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ve alandaki tecrübemizi mühendislik çalışmalarıyla birleştiren bir firma hale geldik. Projelerimizde, son teknolojiyi kullanarak ve buluşturarak müşterilerimize en uygun ücretlendirmeyle en doğru ve verimli soğutma sistemleri sunmayı yasa ederek benimsedik. Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olan kurumumuz, müşterilerimizin servis isteklerine mühendislik çalışmaları ile kesin ve kalıcı çözümler üretmektedir. Ayrıca kurduğumuz tüm tesis ve uygulamalarda profesyonel ve uzman ekibimizle beraber 7 gün 24 saat teknik servis hizmetiyle yanınızdayız.

KONYA SOĞUTMA SİSTEMİ SERVİSİ

Soğuk hava depoları genellikle Konya’da bulunan ürün, gıda ve ilaç endüstrilerinde kullanılan, ortama uygun olarak tasarlanmış depolanma alanıdır. Soğuk hava depoları az sıcaklıkları ve düşük nem seviyesini koruyarak, içinde bekletilen ürünlerin kalitesini ve tazeliğini korumaya yardım eder. Soğuk hava depoları, ürünlerin stoklanması, depolanması korunması ve dağıtımı amacıyla kullanılır. Soğuk odalar genellikle Konya restoranlarda, Konya bulunan marketler, Konya mutfağı ve Konya devlet ve özel hastaneleri, Konya organize sanayi bölgesi, Konya alışveriş merkezleri gibi yerlerde kullanılan, her ortama uygun olarak dizayn edilmiş depolama alanlarıdır. Bu odalar, minimum sıcaklıkları ve az nem seviyelerini koruyarak içindeki saklanan cihazların niteliğini ve tazeliklerini koruma amaçlıdır. Soğutma cihazlarında enerji verimliliği; harcanan enerji miktarını soğutma sistemiminiz de performansı etkilemeden en aza indirmesidir.

Soğuktma Sistemleri Nerede Kullanılır?

Soğuk hava depoları, soğuk odalar ve soğutma sistemleri ürün ve ilaç endüstrileri başta olarak birçok endüstride, sanayide, hastanede kullanılır. Bu depolama alanları içinde depolanan gıdaların kalitesini ve yeniliğini korumaya yardımcı olur. Bununla beraber soğuk hava depoları ve soğuk odaların avantajları ise şu şekildedir: Öncelikle soğutma sistemleri gıda ürünlerinin bozulmasını önler, niteliğini ve tazeliğini de korur, ürün kayıplarını azaltır yani ürünün küflenmesi bakteri ve oluşumun önler. Depolama süresini uzatır. Ürünlerin hijyenik ve temiz şartlarda saklanmasını sağlar. Sizde bir soğutma sistemine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.