Telefon
WhatsApp

Konya Chiller Sistemleri

Chiller sistemleri yıllık olarak ya da belli aralıklarda bakım gerektirir. Merkeztrade olarak chiller sistemlerinizin bakımını gerçekleştiriyoruz. Peki bu bakım nasıl yapılıyor, nedir gelin birlikte bunu inceleyelim. Plansız bakım ve periyodik bakım olarak iki bakım söz konusudur. Plansız bakım adından da anlaşılacağı üzere chiller sistemleri cihazında oluşacak arıza durumunda yapılan bakımdır. Arıza nedeniyle maksimum ücretli ısıtma ve soğutma sistemleri çalışmaz duruma gelebilir. Buna bağlı olarak cihazda performans kaybı oluşur. Havalandırma kalitesi azalmasından dolayı sağlığı kötü şekilde etkiler ve enerji harcanımına yol açar. Periyodik bakım ise diğer adıyla koruyucu bakımdır. Belirlenen bir süreçte ve belirli aralıklarla yapılan sürekli bakımdır. Periyodik bakımda öncelikli olarak cihaz ve içindeki parçalar düzenli olarak kontrol edilir. Tespit edilen arızalar ve arıza oluşturacak durumlar düzeltilir. Chiller sisteminde gerekli parçalar değiştirilir. Böylece oluşabilecek arızaların önüne geçilmiş olur.

KONYA CHİLLER TEKNİK SERVİSİ
Konya Chiller Teknik Servisi ve Bakım Hizmetleri

Merkeztrade soğutma sistemleri, chiller sistemleri, klima gibi soğutma ve ısıtma sistemleri servis, teknik destek hizmeti veren bir firmadır. Özel sektörlerden, resmi kurum, kuruluş ve bireysel müşterilerden gelen istek doğrultusunda;
Chiller sistemleri ücretsiz keşif
Chiller sistemleri anlık bakım
Chiller sistemleri arıza tespiti ve tahmini
Chiller sistemleri planlı bakım
Chiller sistemleri periyodik bakım
Bakım sözleşmeleri hizmeti vermekteyiz.

Merkeztrade soğutma ve ısıtma sistemleri hizmeti veren firma olarak, Chiller teknik servisi, arıza ve bakımlarından ülke çapında 7 gün 24 saat müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Alanında uzman personellerimiz chiller arızalarınıza hemen müdahale edip eski cihazlarınıza zarar vermeden kurulum işlemlerini en kısa sürede yapmaktadır. Chiller soğutma sistemleri periyodik olarak senede en az bir kere filtre temizliği ve diğer önemli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı periyodik yapılan ve uygun montajı yapılmış chiller soğutucular daha verimli ve ekonomik çalışırlar.

Hizmet Çözümleri:

Merkeztrade tarafından sunulan chiller sistemleri, soğutma sistemleri farklı istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik birden çok model içerir. İhtiyacınız doğrultusunda en doğru chiller soğutma grubuna kataloglardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstün soğutma sistemleri arasında yer alan modelleri bulabileceğiniz Merkeztrade soğutma grupları endüstriyel ve ticari uygulamalar için çok idealdir. Daha fazla bilgi ve teklifler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.