Telefon
WhatsApp

Konya Klima

Konya Klima, Konya ve bölgelerindeki tüm semtlerde aynı gün içerisinde klima montaj, onarımı ve bakımı işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir ve teknik servis hizmetlerimizden eksiksiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Konya Klima servisi olarak arızayı tespit edecek cihazlarımızın tamamı birinci sınıf kalitede olmakla birlikte sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız. İşlerini özenle yapan çalışanlarımız ve klima servisi gereksinimlerini karşılayan teknolojik cihazlarımız en ufak arızaları bile anında tespit etmektedir. Konya’da arızalanan klimalarınız için hemen bizi arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Uygun Klima Servisi

Hızlı, güvenilir ve garantili klima servisi konusunda üstün Konya klima Servisi firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Firmamız servis öncesinde ve sonrasında durum değerlendirmesi yapar. Klima tamiri ve yapılacak düzeltmeler açısından görevinin bilincinde olan personellerimiz her geçen yıl kendini geliştirerek kusursuz klima servisi hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz için maddi yönden kolaylık sağlayan Konya klima Servisi firmamıza ulaşabilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Konya Klima Servisi

Konya Merkez, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yunak, Yalıhüyük ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır.

Konya Klima İletişim

Konya bölgesinde Klima Teknik servis ve satış hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merkez Soğutma olarak, Klima Bakım Onarım İşleri hizmetleri sunuyoruz. Siz de Klima Teknik Servis hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere 0332 350 9944 telefonundan ulaşabilirsiniz.