Telefon
WhatsApp

Konya Klima Servisi Hizmetleri

Konya Klima Servisi, Konya'nın tüm ilçelerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Konya Merkez Soğutma, alanında uzman ekibi ile birlikte tüm klima markalarının bakımlarını garantili ve uygun fiyatlar ile bakım ve onarımını sağlamaktadır. Türkiye'nin önde gelen birçok kurumların, KOBİ'lerin ve şahıs iş yerlerinin tercih ettiği bir firmayız. Klima servisimizin yanı sıra, kombi, VRF hizmetleri, endüstriyel soğutma sistemleri ve soğuk oda montajı (içerisine bakım ve demontajı da dahil ediyoruz) vs. gibi durumlarda da uzman kadromuz ile 7/24 yanınızdayız.

Konya Klima

Soğutma çevrimi kullanarak bir ortamın ısı ve nem dengesini ayarlamak için tasarlanan klimaların filtreleri ortam içerisinde bulunan partiküller dolayısıyla kirlenebilmektedir. Bu noktada kullanılan klimanın bakımı gerçekleştirilirken ilk olarak filtre kısmı kontrol edilmelidir. Filtrelerin düzenli bir biçimde temizlenmesi klimaların performansının yüksekte tutulmasına ve uzun ömürlü kullanımına yardımcı olmaktadır. Klima tipine göre yapılan bakım ve bakım süre aralığı da değişmektedir. Bu bağlamda, Türkiye'nin her yerine servis desteği sağlayan firmamız ile klima bakım/onarım/montaj/demontaj hizmetlerine uygun fiyattan erişebilmek için bizimle iletişime geçin.

Konya Klima Servisi İletişim

Konya'nın tüm ilçelerine bakım/onarım/demontaj hizmeti veren Konya Merkez Soğutma firmamız, %100 müşteri memnuniyeti ile yola çıkmıştır. Sürekli bir biçimde ilerleyen kaliteli hizmet anlayışını ilk sıraya yerleştiriyor ve satış öncesi/sonrası profesyonel çözüm hizmeti sunuyoruz. 0332 350 9944 numaramız üzerinden 7/24 müşteri hizmetlerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.