Telefon
WhatsApp

Konya Klima Fiyatları

Günümüzde evlerde, ofislerde ve kurumlarda farklı tip ve modellerde klimalar kullanılır. Klimaların özellikleri, kullanım amaçları ve kullanıldıkları mekanlara göre model özellik veya tipleri değişkenlik gösterdiği için klima fiyatları da tercihinize göre değişkenlik gösterir. Üç farklı klima tipi olan ayaklı, kaset tipi ve duvar klimalarının fiyatları teknolojik ve inovatif özelliklerine, yaktıkları enerji miktarına ve klimada kullanılan malzemelerin hammadde niteliğine göre değişkenlik gösterir. Sizler de kendinizin ve bulunduğunuz ortamın ihtiyaçlarını ve yapısal özelliklerini göz önünde bulundurarak klimalarınızı seçebilirsiniz. Merkez Soğutma olarak klimalarınızın aynı gün ve yerinde kurulum montaj hizmetleri profesyonel servis ekibimizle yapılmaktadır.

Klima fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir birlikte göz atalım.

Klima Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Alacağınız Klima fiyatlarını belirleyen en önemli etkenlerden biriside klimanızın tükettiği enerji yani klimanızın enerjisidir. Bu klima sağlayıcıları tarafından BTU olarak adlandırılır. BTU değeri klimanızın motor gücünü ve üflediği hava miktarıdır. BTU miktarı artacağında klimanızın güç ve performansı artacağından ötürü, klimanızın fiyatı da bu ölçüde artar. BTU değerini belirleyen en önemli unsur ise klimayı kullanacağınız şehir ve konumlandıracağınız alandır. Klima seçerken kullanım alanına göre BTU değerine sahip bir klima belirlemelisiniz. Ayrıca diğer bir etken olan klimanızın hava üfleme gücü de klimanızın fiyatını doğrudan etkiler. Salon tipi ayaklı klima fiyatları yüksek hava üfleme gücü olduğundan fiyatları duvar tipi klimalara nazaran biraz daha yüksek olacaktır. Ayrıca klimalarda kullanılan teknoloji ve metal aletlerin kalitesi de fiyatlara etki eder, farklı markalarda aynı özellikteki klimaları daha uyguna bulabilirsiniz. Klimalarda paslanmayı önlemek için kullanılan bakır tel ve boruların piyasa koşulları fiyatları arttırabilir. Ayrıca klimalarda sessizliği sağlamak için kullanılan ekstra teknolojiler ve otomatik açma kapama özellikleri de klima fiyatlarına etki eden unsurlar olarak karşınıza çıkabilir.

Kaliteli ve Uygun Klima Fiyatları!

Merkez Soğutma, siz müşterilerine oldukça farklı modelde klima sistemi sunar. Duvar tipinden ayaklı klimaya kadar ihtiyacınıza göre bir modeli satış sitemizden veya müşteri temsilcilerimizi arayarak seçebilirsiniz. Geniş servis ağı, garanti imkanları ve ücretsiz montaj hizmetleri ile Merkez Soğutma klima ürünleri ile yanınızda. Siz de ihtiyacınıza uygun modeli belirleyip, anında sipariş vererek ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Konya Klima İletişim

Konya bölgesinde Klima Teknik servis ve satış hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merkez Soğutma olarak, Klima Bakım Onarım İşleri hizmetleri sunuyoruz. Siz de Klima Teknik Servis hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere 0332 350 9944 telefonundan ulaşabilirsiniz.