Telefon
WhatsApp

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi olarak, Klimalarınızın bakım, arıza tespit yada klima keşif sonrasında uzman teknik ekibimiz sizin için kalıcı çözümü onayınız sonrasında yerinde ve aynı gün uygular. Klimanızın yıllık bakımı klimaların daha verimli çalışmasını ve daha az elektrik kullanımı için oldukça önemlidir. Bakım yapılmayan klimaların uzun vadede performansı düşer ve daha fazla elektrik tüketimine sebep olur. Beko Klima Servisi olarak, bu konuda uzman teknik ekibimizin bilgi ve tecrübelerine güveniyor, Klimalarınızın bakım ve onarım süreçlerini sizin yerinize takip ediyoruz.

Her model Beko klimalarınızla ilgili Arıza, bakım, onarım taleplerinizi 0332 350 9944 numaralı müşteri destek hattımızdan ulaştırarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Beko Klima Servisi Split Klima, Multi Klima, Vrf Klima, Salon tipi Klima, Kaset tipi Klima, Yer tavan Klima, Chiller Sistemleri, Isı pompası gibi günlük hayatınızda ev ve işyerlerinizde bulunan klima modellerinin tamamında ortaya çıkabilecek ARIZA, BAKIM ve MONTAJ taleplerinize çözüm sağlamaktadır.

Beko Klima Montaj Hizmetleri

Beko Klimalarınızın Montaj Hizmetleri, konusunda uzman teknik servis ekibi ile ivedilikle yapılmaktadır. Hizmet öncesi ve sonrası odak noktamız müşteri memnuniyetidir. Klima Montajı Yada Klima Keşifi Sonrası teknik ekibimiz sizin onayınıza istinaden klimalarınız montajı veya keşfi en uygun şekilde yapılacaktır. Klima Montajı yapılırken birçok etken değerlendirilmelidir. Yanlış bir klima montajı yapılması klimanın verimliliğini düşürmektedir.

Beko Klima Servis Hizmetleri

Beko Klima Servisi kullandığınız klima cihazının türü ne olursa olsun arıza durumlarında sorunlarınızı kalıcı şekilde çözer. Klima arıza tespiti sonrasında teknik ekibimiz sizin için en uygun ve kalıcı çözümü sunar ve onayınıza istinaden verilmesi gereken hizmeti aynı gün ve yerinde gerçekleştirir. Beko Klima Servisi olarak, 40 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuzun tecrübelerine güveniyor, bütçenize uygun fiyatlandırma ile ARIZA, BAKIM ve MONTAJ ve diğer ihtiyaçlarınızla ilgili size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.