Telefon
WhatsApp

Arçelik Klima Servisi

Klimalar ilk zamanlarda sorunsuz bir şekilde çalışırlar. Fakat ilerleyen zaman dilimlerinde parçalar yıpranmaya başlar ve ilk günkü gibi çalışmayabilirler. Eğer buna müdahale edilmezse daha fazla sorun ile karşılaşılabilir. Sizler bunun gibi durumlar ile karşılaşmak istemezseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ARÇELİK Klima Montajı

Arçelik Klimanızın en önemli etkenlerinden biri Klima montajı’dır klima montajı bilgi gerektiren bir işlemdir. Klimanızın ömrü boyunca iyi bir şekilde çalışmasının sebebi birazda çalışanların iyi bir şekilde Klimayı montaj etmesine bağlıdır. Klima montajı ilk kurulumu firma tarafından ücretsiz bir şekilde takılır fakat yer değişimleri, ikinci el klima montajları yetkili servis tarafından ücretli bir şekilde takılır.

Arçelik Klima Tamir Servisi

Bütün Klimaların belirli bir şekilde ısıtma ve soğutma kapasiteleri vardır. Klima seçiminizi bulunduğunuz ortamı göz önünde bulundurarak belirlemelisiniz. Kapasitesi kadar seçilmeyen klimalarda kompresör yıpranır ve klimanız arızalanır. Ayrıca çok fazla elektrik tüketimine de neden olur. Arçelik Klima Tamir Servisi konusunda firmamız sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Arçelik Klima Temizleme

Günümüzde en çok dikkat çeken klimalardan birisi de Arçelik Klima’dır. Arçelik Klimalar yüksek bir dayanıklılık derecesine sahiptir. Klimanızın diğer klimalar gibi eşsiz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız periyodik olarak temizlenmesini mutlaka yaptırmalısınız. Eğer Klimanızın bakımını yaptırmazsanız klimanızın performansını düşür ve zamanla farklı farklı arızalar ortaya çıkmaya başlar. Arçelik klima temizleme işlemi konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

Arçelik Klima Servisi haftanın her günü ve her saatinde siz değerli müşterilerimize aralıksız 40 yıldır kaliteli, ilkeli uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Arçelik Klima cihazınız arıza verdiği anda adresinize dileğiniz zaman diliminde servis gönderilecektir. Servis prensibimiz uygun fiyat politikası kesin çözüm ve kaliteli hizmet anlayışı ile bir telefon kadar yakınız.