Telefon
WhatsApp

Bosch Klima Servisi

Bosch klima servisi, klimalarınızın bakım işlemi düzenli olarak kullanmak istediğiniz mevsimin başlangıcında, ilk kullanım öncesi yaptırılmalıdır. Özellikle ülkemizde Yaz ve Kış olmak üzere mevsim geçişinde kullanmaya başlamadan bakımı yapılmayan klimalar sağlık sorunlarının yanı sıra hem istediğiniz verimde çalışmayabilir hemde ekstra elektrik tüketimine sebep olabilir. Hatta uzun zaman bakım yapılmayan klimalar var olan sağlık sorunlarınızda daha kötü etkiler gösterebilir. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir klima kullanımı için mutlaka periyoduk klima bakımını yaptırın.

Her model Bosch klimalarınızla ilgili Arıza, bakım, onarım taleplerinizi 0332 350 9944 numaralı müşteri destek hattımızdan ulaştırarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bosch Klima Onarımı

Klimalarınızın düzenli olarak bakımlarının yapılması ayrıca iç aksamında gerekli periyodik kontrollerin sağlanması ile, daha uzun ömürlü klimalarınızda hiç bir sorun ile karşılaşmadan kullanmanız mümkün olacaktır. Klimalarınızda zamanla kullanıma bağlı olarak, yedek parça bozulması gibi durumlar görülmektedir. Bu gibi durumlarda klimanızı tecrübeli bir teknik ekibe emanet etmek oldukça önemlidir. Bosch klima servisi olarak klimalarınızın yerinde gerek yedek parça gerek onarım hizmetlerini sağlamaktayız. Uzman kadromuz, müşteri hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşme sonrasında sorununuzu tespit eder ve ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanlarla aynı gün yerinde onarım hizmeti gerçekleştirecektir.

Bosch Klima Montaj De-Montaj

Bosch klima montaj ve de-montaj işlemleri mutlaka uzman ekip tarafından yapılmalıdır. Yanlış yapılan klima montaj ve de-montaj işlemlerin de klimanın gazı kaçırılmaktadır ve tüketicilere büyük masraflar açılabilmektedir. Bilinçsizce sökülen veya taşınmak istenen klimalar için yüksek masraflar ile karşılaşmamak adına klima söküm işlemi mutlaka işinde uzman bir teknik servis tarafından yapılmaktadır.

Bosch Klima Servisi montaj hizmeti almak isteyen müşterilerine klimasının en yüksek performansı alabileceği şekilde değerlendirip kalıcı çözümler sunar. Doğru yapılmayan veya bilinçsiz kişilerce yapılan Bosch klima montajı klimanızdan verim alamamanıza neden olur. Eğer siz de klimanızdan en yüksek verimi almak istiyorsanız 0332 350 9944 numaramızdan bize ulaşabilir, klima montajı hizmeti alabilirsiniz.